Wyprawa Śladami „Wałeckich Błot i Bezdroży” 25-26.05.2024

Wyprawa o charakterze turystyczno-przeprawowym dostępna dla aut terenowych minimum na oponach AT i najlepiej z wyciągarką, choć zasada jest taka że nikogo nie pozostawimy na placu boju. Całą trasę pokonujemy wspólnie. Trasa obejmuje miejsca w których umiejscowione były próby rajdu Wałeckie Błota i Bezdroża więc będą błota, górki, rzeczki, piaski i inne przeszkody. Spotykamy się o godzinie 9 w Łowiczu Wałeckim przy stacji Orlen i wjeżdżamy w teren. Po drodze przewidujemy czas na obiad, oczywiście w terenie i we własnym zakresie więc koniecznie zabierzcie żywność, kuchenki i co tam wam jest jeszcze potrzebne, zresztą kolacja i śniadanie w tym samym klimacie.  Na koniec dnia przewidujemy nocleg nad jeziorem nieopodal Wałcza. Nocleg w terenie, nad jeziorem więc zabieramy namioty albo śpimy w autach, wyjątkowo w okolicy można znaleźć nocleg w jakimś hoteliku.

 W drugim dniu dalsza część przepraw terenowych.

Ilość miejsc ograniczona – 10 załóg. Udział uczestników na zasadzie odpowiedzialności własnej. Wskazane wyposażenie to: latarki, bardzo przydatne radio CB ułatwiające kontakt w grupie i bieżące informowanie o ciekawych miejscach, kalosze i sprzęt biwakowy.

Koszt – 350 zł – załoga(samochód + osoby) .Przedpłata zadatek 150zł na konto po potwierdzeniu przyjęcia zgłoszenia. Kontakt email:   jazda4x4@wp.pl Ania – tel. 606619008 Spotykamy się o godzinie 9, na parkingu przy stacji BP w Łowiczu Wałeckim – namiary GPS 53.328994 ,  16.040625

Dodaj komentarz