DSC_0312

Relacja z wyprawy na MRU

Dziękujemy Maciejowi za super foto relację. https://www.dropbox.com/sh/mgei20vz0zqk6rz/AADYN_gDCnFoLDMF-VshctFfa Więcej »

DSC_1052

WYNIKI – INWAZJA Borne Suliniowo 5-6.04.2014

EXTREM E Miejsce Kierowca Pilot Miejscowość Auto Wynik 1 Kołodziejczyk Łukasz Puchowski Bartek Sopot Suzuki 82 2 Czyrkuń Piotr Tyszkiewicz Tomasz Kołobrzeg Patrol 64 3 Sobolewski Krzysztof Sobolewski Łukasz Szczecin Patrol 37 Więcej »

10

WYNIKI – Zakończenie Sezonu Borne Sulinowo 9.11.2013r

Wyczyn E Miejsce Kierowca Pilot Miejscowość Auto Wynik 1 Zawistowski Tomasz Kaczory Patrol 70 1 Mąkosa Piotr Kacak Rafał Kaczory Patrol 70 2 Haciło Zbigniew Kostański Andrzej Chojna Patrol 53 2 Kudła Więcej »

21

Zakończenie sezonu 2012 Borne Sulinowo – relacja

Więcej »

DSC_0307

Wycieczka na MRU

Więcej »

Relacja z wyprawy na MRU

DSC_0312

Dziękujemy Maciejowi za super foto relację.

https://www.dropbox.com/sh/mgei20vz0zqk6rz/AADYN_gDCnFoLDMF-VshctFfa

WYNIKI – INWAZJA Borne Suliniowo 5-6.04.2014

DSC_1052

EXTREM E
Miejsce Kierowca Pilot Miejscowość Auto Wynik
1 Kołodziejczyk Łukasz Puchowski Bartek Sopot Suzuki 82
2 Czyrkuń Piotr Tyszkiewicz Tomasz Kołobrzeg Patrol 64
3 Sobolewski Krzysztof Sobolewski Łukasz Szczecin Patrol 37
4 Niebieszczański Dariusz Glock Artur Lubowierz Patrol 35
5 Żmuda Trzebiatowski Łukasz Hertig Tomasz Koszalin Patrol 32
6 Czachara Rafał Czachara Bożena Lwówek Śl. Range 26
7 Anioł Michał Drożdżal Adam Nowy Tomyśl Vitara 20
8 Ferszka Leszek Kamiński Sławomir Grudziądz Samurai 16
9 Letki Rafał Kolak Marcin Lubnica Atom 12
9 Komorowski Maciej Stawowczyk Robert Szczecin Cherokee 12
10 Bielecki Arkadiusz Hertig Tomasz Koszalin Samurai 5
11 Borysiewicz Tomasz - Szczecin Maverick 3

EXTREM M
Miejsce Kierowca Pilot Miejscowość Auto Wynik
1 Nogalski Sylwester Gębicz Robert Stolno LR 86
2 Rzanny Mariusz Skonieczny Śławomir Szczecinek Nissan 85
3 Sawtyruk Grzegorz Wiśniewski Szymon Poznań G-Zmota 85
4 Szymanowicz Damian Klugmann Adam Lubichowo Patrol 69
5 Kwiatkowski Roman Hnatek Marcin Sianów Patrol 57
6 Lisilski Marcin Chomicz Krzysztof Grzmiąca Patrol 44
7 Liczycki Paweł Komar Grzegorz Rzepin Grat 2 38
8 Andrzejak Tomasz Frocisz Łukasz Poznań Pajero 36
9 Kapłon Daniel Bosiak Piotr Sianów UAZ 14

WYCZYN E
Miejsce Kierowca Pilot Miejscowość Auto Wynik
1 Zawistowski Tomasz Kojruk Tomasz Kaczory Patrol 85
1 Mąkosa Piotr Kacak Rafał Kaczory Patrol 85
2 Engler Mariusz Bachorski Andrzej Czarnowęsy Patrol 75
2 Knioła Dariusz Bachorski Szymon Czarnowęsy Patrol 75
3 Kołodziejski Krzysztof Macutkiewicz Rafał Kołobrzeg Patrol 50
4 Piertucha Piotr Cieplak Sylwester Chojna Pajero 35
5 Witko Rafał Firlej Wiesław Chojna Pajero 34
6 Zambrzycki Bogusław Waligóra Łukasz Lwówek Samurai 31

WYCZYN M
Miejsce Kierowca Pilot Miejscowość Auto Wynik
1 Russ Agnieszka Danilenko Laura Kępy Lubczyń. Patrol 65
2 Ptak Piotr Rosowski Dariusz Łoniewo Mitsubishi 62
3 Bamburak Łukasz Kapuściński Łukasz Świeszyno Nissan 61
3 Hryniweicz Kamil Hamerla Marcin Koszalin Patrol 61
4 Włoszak Sławomir Kot Łukasz Szczecin Patrol 51
5 Więcławski Ryszard Fabisiak Krzysztof Szczecin G 50
5 Maruszczak Marcin Konieczny Maciej Tarnowo Podg. Jeep 50
6 Myk Borys Pawlikowski Marek Kołobrzeg Patrol 46
7 Troka Michał Świeczkowski Filip - Samurai 44
8 Trojanowski Tomasz Wajdzik Sławomir Szczecin Patrol 42
8 Hołubicki Dariusz Żaba Szczecin Patrol 42
9 Chojecki Maciej Chojecka Beata Szczecin Patrol 41
9 Hen Michł Warda Błażej Szczecin Patrol 41
10 Jończyk Dariusz Żaba Szczecin Cośtam 40
11 Trojanowski Adam Żuchowcz Marek Redło Feroza 38
12 Mąkosa Andrzej Paczyński Marcin Kaczory Patrol 36
13 Sobczak Błażej Sobczak Mateusz Luboń Terrano 35
14 Gmiąt Sławomir Gmiąt Krzysztof Lwówek Patrol 30
15 Strzyoła Łukasz Zambrzycki Mateusz Poznań Patrol 29
16 Michalak Tomasz Witkiewicz Jurgen Poznań Patrol 21
17 Kaczmarek Jarosław Ratajczak Roman Puszczykowo RRC 20
18 Pietruk Radosław Pietruk Anna Sianów Cherokee 16
19 Ulanowski Marek Brzeźińska Katarzyna Osetna Patrol 12
20 Ptak Michał - Szczecin Patrol 11
21 Szmyt Dariusz Will Krzysztof Luboń LR 10
22 Russ Dariusz Danilenko Dariusz Kępy Lubczyń. Patrol 8
23 Zubko Marek - Żółwia Błoć Patrol 4

WYNIKI – Zakończenie Sezonu Borne Sulinowo 9.11.2013r

10

Wyczyn E
Miejsce Kierowca Pilot Miejscowość Auto Wynik
1 Zawistowski Tomasz Kaczory Patrol 70
1 Mąkosa Piotr Kacak Rafał Kaczory Patrol 70
2 Haciło Zbigniew Kostański Andrzej Chojna Patrol 53
2 Kudła Tadeusz Jaskot Sebastian Witnica Patrol 53
3 Witko Rafał Firlej Wiesław Chojna Pajero 47
3 Pietrucha Piotr Wolicki Kamil Chojna 47
4 Gawlas Wojciech Gawlas Przemysław Mostno Patrol 38
5 Kawka Marek Słowiński Jarek Dębno Patrol 32

Wyczyn M
Miejsce Kierowca Pilot Miejscowość Auto Wynik
1 Matejko Grzegorz Kaczor Andrzej Czaplinek Vitara 46
2 Cierpucha Krzysztof Łysko Krzysztof Czaplinek Vitara 43
3 Fujarski Grzegorz Fujarska Karolina Sikory Samurai 40
4 Grabowski Grzegorz Małagowski Marcin Dobiesławiec Suzuki 33
5 Jacura Krzysztof Laszek Wojciech Dębno Patrol 31
6 Ptak Piotr Więcławski Ryszard Łoniewo Pajero 29
6 Włoszak Sławomir Kot Łukasz Bezczecze Patrol 29
6 Gil Łukasz Makszanowski Krzysztof Dębno Patrol 29
7 Grabowski Wojciech Myszkowski Teodor Poznań Patrol 25
8 Kopras Dymitr Kopras Magda Złotniki Nissan 20
9 Kazimierczuk Rafał Kazimierczuk Michał Dębno Patrol 18
10 Gaik Zbyszko Gaik Piotr Suchy Las Patrol 16
10 Kaczmarek Jarosław Kaczmarek Bartosz Puszczykowo LR 16
11 Komorowski Maciej Stawowczyk Rafał Szczecin Jeep 15
12 Ratajczak Roman Błoch Krzysztof Poznań G 12
13 Dzikowski Mirosław Omilian Józef Cychry Patrol 11
14 Humerczyk Artur Stachowiak Przemysław Luboń Opel 9
14 Kłak Łukasz Kozalski Wojtek Poznań Jeep 9
15 Bielecki Arkadiusz Hertig Rafał Sucha Koszal. Jeep 8
15 Śmigielski Piotr Modrow Iza Mosina UAZ 8
16 Słowiński Dawid Słowiński Wojciech Dębno Patrol 5
17 Borysiewicz Tomek Fijałkowski Jarek Szczecin Ford 4
18 Kościelniak Roman Ograbek Magda Poznań Pajero 3
18 Szargan Zbigniew Lewandowski Wojtek Poznań Patrol 3
19 Sobczak Błażej Sobczak Mateusz Janowiec Wlkp Terrano 1

Extrem E
Miejsce Kierowca Pilot Miejscowość Auto Wynik
1 Witkowski Bartek Puchowski Bartek Gdynia Suzuki 58
1 Letki Rafał Kolak Marcin Lubnica Atom 58
2 Pabisiak Zdzisław Kozłowski Marcel Sianów Proximus 40
3 Obrębski Włodek Kozłowski Waldek Elbląg Samurai 37
4 Szymanowicz Damian Klugmann Adam Lubichowo Patrol 36
5 Pabian Andrzej Kozieł Rafał Szczecinek Samurai 26
6 Kamrowski Maciej Pilarski Paweł Starogard Gd Patrol 11
7 Szymikowski Rafał Szymikowska Małgorzata Tczew 6

Extrem M
Miejsce Kierowca Pilot Miejscowość Auto Wynik
1 Babkiewicz Adam Majchrzak Jacek Bielkówko Pszczoła 69
2 Jarzembowski Jarosław Gołda Krzysztof Świerzyno Patrol 64
3 Nogalski Sylwester Wiśniewski Bartosz Grubno LR 52
4 Niebojewski Arek Żel Grudziądź Groszek 50
5 Rzanny Mariusz Skonieczny Śławomir Szczecinek Nissan 47
6 Gołka Tomasz Bucki Daniel Biesiekierz Kobra 29
7 Wiśniewski Szymon Sawtyruk Grzegorz Poznań G 27

Zakończenie sezonu 2012 Borne Sulinowo – relacja

21

Wycieczka na MRU

DSC_0307

Zlot Wałcz Poligon 2013 – relacja

9